Israël, een land waar iedereen zich thuis voelt en minstens 1 keer in zijn leven geweest moet zijn.

Het heilige land
Te midden van haar buitengewone schoonheid bevinden zich de religieuze heiligdommen van het Jodendom, het Christendom en de islam en de respectvol bewaarde archeologische plaatsen, waar het wemelt van de wereldberoemde musea, straatjes met oude ambachten en levendig amusement.

Israel en Jeruzalem
Israël biedt de bezoeker van alles, van de hoogten van Jeruzalem tot het laagste punt op aarde bij de Dode Zee. Een land van uiteenlopende terreinen, voor woestijnsafari`s en bergbeklimmingen of fascinerende fiets - zwerf -en trektochten.

Middellandse zee, Tel Aviv en woestijn
Israël staat bekend om zijn wateren en om zijn woestijnen en in dat contrast schuilt een groot deel van de verbluffende schoonheid.
Een van deze wateren is de Middellandse Zee, de westgrens van het land, met een aaneenschakeling van eindeloze, schitterende zandstranden, jachthavens en havenplaatsen in het moderne Tel Aviv.

Dode zee en zoetwaterbronnen
In het zuidoosten zijn de groene tinten van de Dode Zee, berijpt met zout en minerale bronnen, die diep vanuit de aarde dit natuurlijke kuuroord voeden. De zoetwaterbronnen bij Ein Gedi veranderen in een weelderig groene oase.

Eilat en buurlanden
Dan is er het kobalt blauwe water van de Rode Zee langs de kusten aan de zuidgrens van Israël en van het naburige Egypte en Jordanië.

Tiberias
Ten slotte ligt in het noorden het Meer van Galilea, een bron van inspiratie en schoonheid.

Actief of passief
Zwemmen en zonnen, zeilen en varen, windsurfen en vissen op de Middellandse Zee en het Meer van Galilea, terwijl de Rode Zee dit alles biedt alsmede snorkelen en duiken om de mooiste koraalriffen ter wereld te aanschouwen.
De gaven der natuur openbaren zich in de Dode Zee in de vorm van een natuurlijk kuuroord dat unieke therapieën biedt en een onvergelijkbare luxe.

Israel: een bijzonder land
In de meeste delen van de wereld zou u dagen moeten reizen om de frappante landschappelijke contrasten tegen te komen dat Israël u biedt. Dankzij deze korte afstanden komt U een onvergelijkbare variëteit aan bezienswaardigheden en plaatsen tegen, zoals b.v. Jeruzalem, het geestelijk centrum sinds de antieke oudheid.

 



Periode: 26/08/2017-30/11/2017, 01/11/2017-19/12/2017, 06/01/2018-22/03/2018, 07/04/2018-14/07/2018 en 26/08/2018-30/11/2018
Autocategorie (bijvoorbeeld of soort gelijk)7 dagen per dag3-6 dagen per dag
BNissan Micra, 4 personen, 5 deurs, handgeschakeld€ 19€ 26
LKia Picanto, 4 personen, 5 deurs, automaat€ 23€ 26
EToyota Space Verso, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 27€ 29
FCitroen C Elysee, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 29€ 30
HMazda 3, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 34€ 35
XHonda Civic LS, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 42€ 47
IToyota Avensis, Honda Accord, 5 personen, automaat€ 49€ 56
PChevrolet Malibu, Skoda Superb, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 65€ 69
RVolvo S80 2.0, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 148€ 152
YJaguar XF 5.0 l, 5 personen, automaat€ 170€ 176
UToyota Verso, 6 personen, automaat€ 65€ 69
TSsangyong Rodius, 7 personen, automaat€ 78€ 81
GHyundai i800, 9 personen, handgeschakeld€ 98€ 111
KNissan NV 200, citroen Berlingo, 5 personen, handgeschakeld€ 55€ 61

 
Periode: 20/12/2017-05/01/2018, 23/03/2018-06/04/2018 en 15/07/2018-25/08/2018
Autocategorie (bijvoorbeeld of soort gelijk)7 dagen per dag3-6 dagen per dag
BNissan Micra, 4 personen, 5 deurs, handgeschakeld€ 31€ 35
LKia Picanto, 4 personen, 5 deurs, automaat€ 34€ 36
EToyota Space Verso, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 35€ 38
FCitroen C Elysee, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 38€ 39
H Mazda 3, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 46€ 48
XHonda Civic LS, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 52€ 59
IToyota Avensis, Honda Accord, 5 personen, automaat € 61€ 66
PChevrolet Malibu, Skoda Superb, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 75€ 79
RVolvo S80 2.0, 5 personen, 5 deurs, automaat€ 148
€ 163
YJaguar XF 5.0 l, 5 personen, automaat€ 176
€ 182
UToyota Verso, 6 personen, automaat€ 91€ 101
TSsangyong Rodius, 7 personen, automaat€ 107
€ 117
GHyundai i800, 9 personen, handgeschakeld€ 129€ 137
KNissan NV200, Citroen Berlingo, 5 personen, handgeschakeld€ 65€ 68

Inbegrepen:

  • Vanaf 3 dagen ongelimiteerd aantal kilometers, bij 1-2 dagen 250 vrije kilometers per dag.

  • CDW, (schadeverzekering) met eigen risico $ 484 - $ 969, afhankelijk van auto categorie. Het eigen risico is afkoopbaar.

  • TP (diefstal) verzekering, met eigen risico van $ 484 - $ 969, afhankelijk van auto categorie. Het eigen risico is afkoopbaar.

  • BTW is vrijgesteld voor toeristen op voorwaarde dat het paspoort gestempeld is met een toeristenstempel. U krijgt bij aankomst in Israël een inlegvel.
    Niet inbegrepen:

    • Benzine

    • PAI (Personal Accident Insurance is inzittendenverzekering)

    • PBI (Personal Belongings Cover)

    • Extra chauffeur $ 6 per dag.

    • Airport Service Charge van $ 42 indien u de auto ophaalt en / of inlevert op Ben Gurion Airport, plaatselijk via credit kaart te voldoen.

    Opmerkingen:
    1) De chauffeur dient een minimum leeftijd te hebben van minimaal 21 jaar voor het huren van een auto en minstens een jaar in het bezit zijn van een rijbewijs. Bestuurders in de leeftijd van 21 tot 23 jaar dienen een extra verzekering af te sluiten. De kosten voor categorie B, C en L zijn $ 12 per dag.
    2) Bij huur van minimaal 3 dagen is het mogelijk de auto gratis op te halen of in te leveren in Eilat.
    3) Het is niet toegestaan met de huurauto de grens over te gaan.
    4) Israël heeft een tolweg van Haifa tot Beersheva, Highway 6, ook wel de Yitzak Rabin snelweg genoemd. De tol wordt automatisch van Uw creditcard afgeschreven door Hertz, nadat deze hiervoor belast wordt.
    4) U dient in het bezit te zijn van een credit kaart op naam van de bestuurder!

El Al Israel Airline.


Naar Tel Aviv geldig tot 31/10/2017
Prijzen afhankelijk van beschikbaarheid.
Informeer ook naar speciale aanbiedingen.
Wijziging en annuleringskosten van toepassing



KLM, Amsterdam - Tel Aviv 8 keer per week


KLM, Amsterdam - Tel Aviv 7 keer per week
Prijzen op aanvraag.


Israir aanbieding naar IsraelArkia aanbieding naar IsraelSun Dor aanbieding naar Israel


Naar Tel Aviv geldig tot 31/10/2017
Informeer naar speciale aanbiedingen.

 JerusalemBen GurionTel AvivHaifaNatanyaTiberiasDead SeaEilat
Jerusalem-516316110419890326
Ben Gurion51-1810548141141331
Tel Aviv6318-9534134153342
Haifa16110595-6770251436
Natanya104483467-103194376
Tiberias19814113470103-242472
Dead Sea90141153251194242-214
Eilat326331342436376472214-
 Max.Min.Water
Januari211022
Februari231121
Maart261421
April311821
Mei352124
Juni372425
July402525
Augustus402627
September362427
Oktober332025
November271624
December231123

Joodse feestdagen 2017
21/09/2017 en 22/09/2017: Rosj Hashana, Joods nieuwjaar
30/09/2017: Jom Kipoer, Grote Verzoendag
05/10/2017 t/m 11/10/2017: Soekot, Loofhuttenfeest
12/10/2017: Sjemini Atseret, Slotfeest
13/10/2017: Simchat Tora, vreugde der wet
13/12/2017 t/m 20/12/2017: Chanoeka, lichtfeest


Joodse feestdagen 2018
31/01/2018: Toe Bisjevat, Bomenfeest
01/03/2018: Poeriem, Lotenfeest
30/03/2018 Sederavond t/m 06/04/2018: Pesach, paasfeest
12/04/2018: Jom Hasjoa, Holocaust herdenking
20/04/2018: Jom Ha`atsmaoet, Onafhankelijkheidsdag
03/05/2018: Lag Ba`Omer, eerste opbrengst van oogst
13/05/2018: Jom Jerusjalaiem
20/05/2018 en 21/05/2018: Sjawoe’ot, wekenfeest
21/07/2018: Tisja Be’Av, vastendag voor de verwoesting van de Tempel
10/09/2018 en 11/09/2018: Rosj Hashana, Joods nieuwjaar
19/09/2018: Jom Kipoer, Grote Verzoendag
24/09/2018 t/m 30/09/2018: Soekot, Loofhuttenfeest
01/10/2018: Sjemini Atseret, Slotfeest
02/10/2018: Simchat Tora, vreugde der wet
03/12/2018 t/m woensdag 10/12/2018: Chanoeka, lichtfeest